Çorlu Oto Ekspertiz

Tramer Kaydı Sorgulama


ÇORLU OTO EKSPERTİZ

Tramer Kaydı Sorgulama

Oto Ekspertiz Çorlu

Tramer Nedir?

Tramer, Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi Kurumunun kısaltmasıdır. Bu sistem tüm sigorta bilgilerinin toplandığı veri deposudur.

Tramer Kaydı Nedir?

Tramer kaydı sistem üzerinden sorgulama yaparak herhangi bir araca ait sigorta işlemlerinin görülebildiği, arabanın ağır bir hasarı olup olmadığının kontrol edilebildiği aynı zamanda aracın kaza bilgilerinin takip edilebildiği bir sistemdir. Tramer kaydı, özellikle 2. el araba almayı düşünenlerin, almayı planladıkları arabada hasar kaydı olup olmadığını kontrol etmek için sıkça kullandıkları bir veri deposudur.

Tramer Belge No Nedir?

Tramer belge no, sigorta şirketlerinin poliçeleri basarken kullandıkları numaradır. Bu belge numarası her sigorta şirketi için farklıdır. Sigorta şirketleri ve acenteler tüm işlemlerini bu numaralar üzerinden gerçekleştirir. Tramer belge numarası ile ilgili sigorta şirketleri veya acenteler sigortalı ile ilgili aradıkları bilgileri kolaylıkla bulabilir ve istedikleri belgeleri en kısa sürede hazırlayabilirlerler.

Tramer Ne İşe Yarar?

Tramer sorgulama yaparak herhangi bir araca ait sigorta işlemleri görülebileceği gibi aracın ağır hasarı olup olmadığı da kontrol edilebilir, kaza bilgileri takip edilebilir. Tramer sorgulama ile araç ile ilgili öğrenmek istenilen bilgilere tek seferde ulaşılabilir. Hasar kaydı sorgulama hakkında detaylı bilgi için İletişim sayfamızla bize ulaşabilirsiniz.

Tramer Avantajları
  • Tramer sorgulama, özellikle ikinci el araç alacaklar için oldukça faydalıdır. Alıcılar, bu sorgulama işlemi sayesinde aracın daha önce kazaya uğrayıp uğramadığını, bugüne kadar aracın gördüğü hasarlar ve diğer birçok özelliği hakkında bilgi edinilebilir.
  • Tramer kaydını kontrol etmek isteyenler, SMS servisleri aracılığıyla istedikleri aracın tramer kaydına bakabilirler. Yapılacak bu sorgulama ile aracın geçmişte herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı öğrenilebilir.

Tramer Kaydı Sorgulama Çorlu, Çorlu Tramer Kaydı Sorgulama, Çorlu Tramer Sorgulama, Çorlu Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Çorlu, Çorlu Oto Rapor, Çorlu Araç Ekspertiz, Çorlu Ekspertiz, Çorlu Ekspertiz Firmaları Denildiğinde Çorlu Oto Ekspertiz Her Zaman Hizmetinizde.
Çorlu Oto Ekspertiz